Hlášky

"Na moje slova vždycky dojde! I kdybych nic neříkal."

Je jasné, že vy se možná nezasmějte, ale my, co jsme tam byli... my vybuchneme smíchy! 🙂


Na potáborovém srazu hrajeme hru, kdy se děti nesmí hýbat v momentě, kdy je vedoucí vidí. V momenťe, kdy vedoucí hrají silnmou únavu a sedí na lávce, tak Jirka vytáhne foťák, vyfotí děti a řekne: Na té fotce se nikdo nehýbé, můžeme spát dál." O chvíli pozdějí, se děti hýbou přímo před očima vedoucích a Jirka: "Ale ale... Došla nám flaška".
Luky při rozhovoru o domácích zvířátkách: "My máme doma kočku, ale není to kočka, je to lev!"
Při hře Aktivity: Marťa říká: "Slovo na tři!" ... Jess: "Erb - genetika - DNA!" O chvíli později stejná dvojice: "Bílý jarmark" - Bleksová odpověď: "Černý trh!" O další cvhíli později: Marťa: "Bermudský trojúhelník, ale není ani Bermudský, ani trojúhelník." - Jess opět bleskově: "Magický čtverec!"

Hanka leží na schůzce na polštáři. Láďa: "Vrať se mezi živé!"
Jak jistě víte, Aničce se od jisté doby občas říkávalo Kristýna. Pak došla řeč na její stříbrný řetízek. Anča-Kristýna: "Vidíš to, tady mám přívěsek A jako Kristýna!" A od té doby je Kristýnou navždy.
Lucka: "A musíme se balit? Andy: "Nemusíš, pokud si chceš nést věci v ruce." Lucka: "No jako že bych tu zůstala." Míša: "Prosím tě, dyť ty se tu bojíš s 18 lidma...Co bys tu dělala sama?"
"Kdo bude natáčet počasí místo Kači, když je nemocná?" Lucka: "Tak Jirka, a bude říkat: U obrazovky Jirka Mráčková, za svobodna Špačková."
Při trénování na 4.4.: Lucka: "Jirko, tobě se to chce tančit?" Jirka: "Ani moc ne." Lucka: "Budeš muset, mladej!"
Při trénování tančení se Markét ptá: "Kdo tam chybí?" Ostatní: "Aleš." Markét: "Jo to jo, ale ještě někdo... Aha - vlastně já!"
Kača Š. na víkendovce: "Voní to jako mrkev... Ale je to máslo!"
Lucka na Aleše: "Aleši, prý jsi dal Verči kopačky." Jirka: "Já nevěděl, že Verča hraje fotbal."
Jirka: "Vymyslete otázky, na které byste se chtěli zeptat ostatních." Lucka: "Jaké barvy nosíte kalhotky?" Aleš: "Ty bláho, to nevím ani já."
Při bavení se o Tleskáči. Kača Š.: "Velcí mají výhodu při strhávání šátků." Jirka: "No jo, ale vrhne se na něho dvacet malých a je v háji." Kača: "No, spíše dole než v háji."
Za deníkem Jana Tleskáče pojedeme s Astrou. Zdenek: "Zas Astra, to už je podruhé!"
Jirka: "Kde dneska byla Barča?" Zdenek: "To nikdo neví. To neví ani trpaslík."
Liduška vyleje pití na Elišku, která sedí u nakresleného stromečku. Eliška: "Mám to v zadku!" Lucka: "Alespoň jsme zaleli stromečky."
Při bavení Jirky se Zuzkou o taneční půlkoloně. Lucka: "Jirko, ty budeš tančit se Zuzkou?" Jirka: "Doufám. že ne." Lucka: "To by bylo, jako by tančila žirafa se slepicí."
Hlásí se výsledky bodů v Ligrettu. Všichni: "Mám 3, mám -5 apod." Lucka: "Jsem nula!"
U hry ligretto se poprpvé stalo, že všichni měli kladné body. Lucka: "Kdyby tu byl Aleš, tak je v mínusu."
Jirka na Marušku: "Pověs mě na strom." Maruška: "Ještě nejsi suchý!" (Jirka myslel, aby Maruška na strom pověsila jeho šišku z papírů. Maruška odpověděla. že ještě není suché razítko, které na šišku bylo vyraženo.
Všichni se dívají na Alešův obrázek s nápisem Jirka. Barča na Jirku: "Ty jsi lama?"
Jirka: "Jak bylo na víkendovce? Harry mi to ještě nestačil ríct." Děcka: "Však ty jsi Harry, dyť jsi tam byl." Jirka: "Ne ne, já jsem tam nebyl, já jsem se doma celý víkend učil. Liduška: "Tak to ti nevěří ani děcka."
Jirka s Alešem hrají na kytaru a přitom zpívají. Katka na to: "To je humus!"
Láďa při vstupu do nově vymalované klubovny: "To tu bylo loni???"
Jirka: "Teďka budeme losovat. Začnu já a bude pokračovat Zuzka." Lucka: "Ale holky mají přednost!"
Jirka: "Důležité je heslo: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se." Anežka: "Co když vyhraju, ale chtěla jsem se jen zúčastnit?"
Při hádání inzerátů, které jako každou schůzku čteme. Inzerát: "Mým zvláštním znamením je vysoká postava... Chci bojovat s nudou." Dodatek z publika: "Já vím kdo to je. To je velký Tojstorák." Někdo dodal: "Ne to není on. To je ta co tu není. Ona je s tím klukem." Lucka: Jo já vím - já jsem je viděla na tom mostě." Láďa: "Jo - oni se drželi za ruce. Šli a dělali lalala." Davčova reakce na Jirkův dotaz: "Kdo to řekl?" Davča: Že by Sokrates?" Při vypravování: "...a dělali lalala" Davča: "Tak se tomu dnes říká?"
Zuzka odešla a hned se zase vrátila. Anežka: "Ona tak rychle čůrá???... Aha - ona si šla sundat mikinu."
Na víkendovce: Lucka: "Já mám strach." Zuzka: "A z čeho?" Lucka: "Že se mi něco stane." Zuzka: "A co by se ti mohlo stát?" Lucka: "Třeba že se zamiluju.
Při čtení inzerátu dal Jirka přednost Alešovi. Lucka opět: "Ale holky mají přednost." Jirka na to: "Ale dneska máme nováčka a ten bude mít teďka přednost." Lucka přikývla a Jirka: "Dneska jsem tě dostal, že?" Lucka: "To je jedno. Já těch hlášek mám stejně dost.
Markéta: "Já už vidím Zdenka!!!.... Jéééé - to je pes!"
Jirka: "Děcka, co kdyby jsme vymysleli nějaké vystoupení na den dětí?" Přemek: "Tak ať vystoupí Lucka se svýma hláškama."
Na víkendovce. Aleš: "Tak půjdeme hledat velkého zloděje a zabijáka Billa." Lucka: "Tak počkej, teďka večeříme."