top of page

Levitio - co a jak

 Důležité:

  • pracovat v levitiu můžeš skrze odkaz z mailu

  • mrkej do mailu, jestli ti chodí vše podstatné, raději občas zkontroluj spam

  • Využívej Levitio na omlouvání se schůzek. Usnadní nám to život.

Představujeme vám Levitio. Pomocníka v administrativě a skvělý komunikační nástroj mezi rodiči a vedoucími. Nevíte jak s ním pracovat? Čtěte dál :).

Před začátkem kroužků od nás obdržíte e-mail, přes který se do aplikace Levitio dostanete. Tento odkaz si doporučujeme uložit. Uvidíte zde kalendář akcí i schůzek, veškeré potřebné informace k nim, údaje o vašich dětech a i jejich docházku do kroužku. 

Rádi bychom vás poprosili, abyste veškeré omlouvání směřovali právě přes aplikaci, hodně nám tím pomůžete. Zároveň, pokud nám poskytnete e-mail i od vašich dětí, budou se moct samy ze schůzek omlouvat. Pokud se tak však rozhodnete, myslete na to, že je to stále na vaši zodpovědnost a občas mrkněte na docházku, ať nedochází k nepříjemným situacím. 

Přihlašování na víkendovky, přespávačky či jiné akce probíhá také přes tuto aplikaci. Mimo možnost se přihlásit v ní uvidíte veškeré potřebné informace jako termín, místo, co s sebou, vedoucí apod.

Aplikace je docela intuitivní a věříme, že by s ní neměly být žádné problémy. Kdybyste však měli nejasnosti, kontaktujte Káju (kaja.cahlikova@seznam.cz) a společně to vyřešíme.

Děkujeme, že nám pomáháte fungovat jednoduše.

bottom of page